Over Excel Experts Nederland

Wie zijn wij?

Wij zijn een team van Excel experts. Stuk voor stuk zelfstandig ondernemer, stuk voor stuk professional in Excel. Hier treft u tientallen jaren Excel ervaring!

Onze leden:

Naam Website Email
Mark Rosenkrantz www.spreadsheetsolutions.nl mark@spreadsheetsolutions.nl
Henk Vlootman www.vlootman.nl info@vlootman.nl
Ernst Schuurman www.calces.nl ernst.schuurman@gmail.com
Geo van Dijk www.geovandijk.nl info@geovandijk.nl
Tony de Jonker www.dejonkerconsultancy.com a.de.jonker@kpnmail.nl
Felienne Hermans www.infotron.nl felienne@gmail.com
Jan Karel Pieterse www.jkp-ads.com jkpieterse@jkp-ads.com
David Hoppe www.excelusive.com david@excelusive.com

Commentaren op deze pagina zijn uitgeschakeld

138 reacties op Over Excel Experts Nederland

Reacties zijn gesloten.